Astotā vieta

Latvieši izcīna astoto vietu 24 stundu sacensībās Francijā 19.09.2012

Aizvadītajā nedēļas nogalē 15. un 16. septembrī Francijā, 60 kilometrus no Parīzes, jau 20. reizi tika rīkotas sacensības "24 Heures Tout Terrain de France", kurās piedalījās latviešu ekipāža Igors Skoks/ Rūdolfs Skoks/ Arvis Piķis, startējot ar automobili Mitsubishi Pajero. 90 komandu konkurencē Latvijas komanda "Skoks & Piķis" izcīnīja augsto astoto vietu, informēja "AutoEuro".

Rubļevska modernajā pieccīņā izcīna astoto vietu; lietuvietei Asadauskaitei – zelts 13.08.2012

Londonas olimpisko spēļu modernās pieccīņas sacensībās svētdien Latvijas sportiste Jeļena Rubļevska izcīnīja astoto vietu, bet par olimpisko čempioni kļuva lietuviete Laura Asadauskaite.

Šķēpmetēja Palameika Londonas Olimpiādē izcīna astoto vietu 10.08.2012

Latvijas sportiste Madara Palameika Londonas olimpisko spēļu šķēpmešanas finālsacensībās ierindojās astotajā pozīcijā.